Se službou hodinového manžela je spokojeno čím dál víc klientů

Když se řekne slovo hodinový manžel, mnoho z nás si vybaví komedii, která nedávno zaplavila naše kina, některým se mohou představy o něm zdát poněkud lechtivé, ale realita je úplně jiná. Jde o službu, která existuje již dlouhou řadu let a je zaměřená na provádění drobných řemeslných činností v domácnostech a firmách.

Ti, co ji vyzkoušeli, si ji nemohou vynachválit, ale někteří vůbec nevědí, že existuje, protože ji nepotřebovali a nejspíš ani hodně dlouhou dobu potřebovat nebudou. Jedná se o tak zručné kutily, kteří jsou schopní se pustit do jakékoli práce.

Zařaďte se mezi ně i vy a vyzkoušejte tyto služby

Ale pro ty, kteří by nejraději opravy a úpravy v bytech nebo domech přenechali specialistům, je tu společnost Hodinový manžel Praha 4. Za svými zákazníky vyjíždí v Praze a v jejím okolí a její pracovníci se nezaleknou žádné práce. Většinou se jedná o takové činnosti, které jsou schopní zvládnout do hodiny nebo dvou, ale jsou i případy, kdy provádějí zakázky složitější. Vše záleží jen na klientech a jejich požadavcích.

Mezi nejčastěji objednávané služby patří montáže nábytku, připevňování polic, výměna žárovek a osvětlení, zásuvek, vodovodních baterií, oprava toalety, čištění odpadů, drobné elektrikářské, instalatérské, klempířské a zednické práce. Podrobný výčet všech nabízených služeb můžete najít na internetových stránkách společnosti Hodinový manžel Praha. Pokud byste si objednali zakázky složitější, nabízí společnost dokonalý zákaznický servis. Její pracovník si s vámi sjedná schůzku a přímo na místě vše vyhodnotí. Na základě informací a požadavků klienta vytvoří podrobnou cenovou kalkulaci, ve které jsou zahrnuty náklady na dopravu, náklady na práci pracovníka společnosti a náklady na použitý materiál. Ten může zajistit přímo pracovník společnosti Hodinový manžel Praha, bez nutnosti cokoli platit předem, nebo si jej klient zakoupí sám. Vše závisí na vzájemné dohodě. Práce mohou být prováděné i o víkendech, svátcích a večerních hodinách a společnost si za ně neúčtuje žádné příplatky. Drobný materiál, jako jsou šrouby a hmoždinky, je zdarma. Klient hradí celkovou částku až po skončení všech prací.

Mohlo by Vás zajímat

Scroll to Top