Šetrná kosmetika není jen mýtus

Na našem trhu je bezpočet produktů, které naší pokožce slibují modré z nebe. Pokud se však zaměříme na jejich složení podrobněji, můžeme mnohdy zjistit, že není všechno zlato, co se třpytí.

A protože právě výběr vhodné kosmetiky je vedle správné životosprávy, dostatku pitného režimu a odpočinku, ten nejdůležitější, měli bychom mu věnovat dostatečnou pozornost. Naše pokožka nám bude potom bezesporu vděčná a naši péči o ni nám vrátí i s úroky 🙂

Mezi produkty, které mají šetrné složení a jsou tak pro pleť tím nepřirozenějším doplňkem patří beze sporu ty z kosmetické dílny firmy Sanex. Neobsahují totiž žádná barviva, alkohol, parabeny, ftaláty a další škodlivé látky a co na nich kromě jejich účinků obdivujeme nejvíc je fakt, že nejsou testovány na zvířatech, ale vznikají v externích laboratořích. U dětské řady kosmetiky Sanex je navíc samozřejmá spolupráce s pediatry. Nikoho tedy nepřekvapí, že hlavním cílem a myšlenkou této kosmetiky je především zdraví pokožky jako takové. S tím jde však ruku v ruce i příjemná konzistence produktů a samozřejmě jejich účinky. Sanex má ve své nabídce skutečně širokou produktovou řadu, ve které si přijdou na své všichni klienti.

Od těch dětských, přes ty s citlivou či suchou pokožkou až po normální pleť a samozřejmostí je také široké zastoupení pro alergickou a atopickou kůži. Vybírat můžeme od přípravků, jakými jsou mýdla, sprchové gely a krémy, koupelové pěny, přípravky na intimní hygienu, šampony, tělová mléka a krémy a kosmetika Sanex nezapomněla ani na deodoranty a antiperspiranty, u kterých vedle jejich účinku jistě oceníme zejména to, že jejich řada Zero neobsahuje hliníkové soli.

 

Kosmetika Sanex není na českém trhu dostupná v maloobchodních sítích. To ji však na kvalitě ani atraktivitě neubírá, ba naopak. Na jejich eshopu www.sanexshop.cz však naleznete veškeré produktové řady a můžete si je tak vybrat a objednat v klidu svého domova a to přesně podle toho, co vaše pokožka potřebuje.

Mohlo by Vás zajímat

Scroll to Top