Šikovní pomocníci do vaší moderní kuchyně!

Každá šikovná žena ví, že základem bezstarostného vaření je nepochybně spolehlivé a trvanlivé vybavení, které z přípravy jídla učiní opravdovou radost. Vybavením však nejsou pouze kvalitní nábytek nebo spotřebiče, ale zejména skvělé nádobí a náčiní. Právě s ním v kuchyni při přípravě lahodných i vydatných pokrmů pro celou rodinu bezprostředně pracujeme.

Chutná a zdravá jídla nám rovněž pomáhají naplno fungovat v dnešním uspěchaném a stresuplném světě. Samotné vaření pak nabízí možnost odreagování (nejen) po hektickém dnu, neboť pro mnohé z nás je právě příprava večeře či oběda báječnou relaxační činností. Nikam se nespěchá, nic nás nežene, nikdo nás neshání. Krásně se při vaření uvolníme a k tomu nás ještě čeká zasloužená odměna v podobě chutného jídla, jež oceníme nejen my, ale i ostatní členové rodiny nebo návštěvy.

Správné vybavení kuchyně pomůže bezezbytku využít potenciál vašeho kuchařského umu a objevit tu opravdovou radost z vaření. Pořiďte si i vy kvalitní kuchyňské potřeby, s nimiž si budete vaření doslova užívat!

Společnost TESCOMA vám nabízí nejrůznější typy a modely hrnců pro snadnou a rychlou přípravu pokrmů. Dobrou investicí jsou zejména nerezové hrnce s tzv. sendvičovým dnem. To je charakterizováno termoakumulačním účinkem, díky němuž nejenže teplo udržuje, ale také jej během vaření rovnoměrně rozprostře po celé ploše dna hrnce – pokrmy jsou tak připraveny rychle (šetříme tím nikoli pouze čas, ale i energii!), nepřipálí se a navíc zůstanou dlouho teplé, i když je necháme po uvaření notnou chvíli v hrnci odstát. Není tak žádný problém uvařit večeři s předstihem, když zrovna máte chuť – jídlo pak v hrnci počká teplé na všechny členy rodiny!

Neméně důležitou položkou základní výbavy každé kuchyně jsou kvalitní pánve. Těch je k dispozici mnoho druhů, lišících se dle své ceny a množství či typu připravovaného pokrmu. V sortimentu společnosti TESCOMA si zajisté vyberete! Pánve se mohou lišit např. materiálem povrchu, přičemž nejběžnějšími jsou teflon a keramika. Dále je rozlišujeme podle tvaru, kdy každý z nich se hodí na přípravu konkrétních druhů pokrmů. Kromě běžných univerzálních pánví kruhového nebo čtvercového provedení se setkáváme rovněž s pánvemi grilovacími (jež disponují zvlněným dnem pro dokonalé prohřátí šťavnatého steaku nebo ryby) či pánvemi s oky (vhodných třeba pro přípravu oblíbených bramboráčků nebo lívanců k snídani).

Všechny pánve z nabídky firmy TESCOMA odpovídají standardům a náročným kvalitativním požadavkům na spolehlivé moderní nádobí. Samozřejmostí je nepřilnavá úprava povrchu zabraňující připalování pokrmu, snadná omyvatelnost (všechny pánve lze mýt v myčce) a záruka univerzálního použití se všemi typy vařičů a sporáků.

Probuďte v sobě potenciál kuchařského mistra i vy – přesvědčte se o přínosech a výhodách kvalitního kuchyňského náčiní již dnes!

Mohlo by Vás zajímat

Scroll to Top