Sklo

Sklo ať už v podobě lahví, oken nebo zrcadel zná snad každý. Málokdo však ví, kde a jak se vzalo a jak vzniká.

Sklo znali již staří Egypťané, kteří využívali již před 3000 let př.n.l. k výrobě tyčinek a jiných ozdob. V tehdejších dobách se ještě nejednalo o čisté a průzračné sklo, jak jej známe v dnešní době, byl to jen zakalený předchůdce. Hlavní složky skla tvořil vápník, sodík a oxid křemičitý.

Od doby starého Egypta uplynulo spoustu času a sklo získalo zcela jiný vzhled. Stalo se průhledným a relativně pevným materiálem, který využívají nejen výrobci skleněných ozdob, lahví, ale také sklenáři.

A co vám vlastně nabízí sklenáři? Co vše mohou pro vás udělat?
Tak například sklenářství Brno je firma s dlouholetou rodinnou tradicí a těch už je opravdu velmi málo a své zkušenosti mají již od roku 1972. Pomohou vám vyřešit problém se zasklívání oken, vitrín nebo výloh. Takže kdykoli vás potká malá nebo větší nehoda, neváhají přijet a opravit nebo znovu zasklít vaše okno, což v zimě je opravdu nutno udělat hned.

Sklenářství Brno se nespecializuje pouze na velké plochy, pomohou vám opravit vaše zrcátko i zrcadlo. Dokonce jej na vaše přání i zhotoví a budou se vám snažit, co nejvíce vyjít vstříc.
A pokud máte rádi přírodu a vodní svět, s radostí se na sklenářství Brno můžete také obrátit s výrobou a lepení akvária nebo terária. Společně vyberete takové, které bude splňovat nejen vaše představy, ale bude i komfortní pro vaše zvířátko.

A jako nedocenitelná je 24hodinová služba sklenářství Brno, takže kdykoli budete mít nehodu se sklem, neváhejte je kontaktovat. V mrazivém a třeskutém počasí není nic příjemného, když vám do bytu táhne rozbitým nebo jinak poškozeným oknem.

Mohlo by Vás zajímat

Scroll to Top