Smoothie – hravě ale hlavně zdravě!

Chcete být zdraví, vitální, mít spoustu energie a cítit se ve svém těle skvěle? Samozřejmě! Kdo by nechtěl? Aby však náš organismus fungoval tak, jak má, je potřeba mu na oplátku dopřát všechno, co potřebuje. Tyto potřeby by se daly sjednotit pod jediný název a tím je bezpochyby zdravý životní styl. Co do něj spadá, je vcelku jasné.

Dostatek spánku, pravidelný a prospěšný pohyb, správný pitný režim a v neposlední řadě samozřejmě dostatek kvalitní a vyvážené stravy. A právě té se budeme věnovat.

I když se to na první pohled nezdá, není totiž úplně jednoduché do našeho těla dostat všechny potřebné živiny, vitamíny a minerální látky. Co nám však v této otázce pomůže a náš problém hravě vyřeší je smoothie mixér. O smoothie jako takovém už jsme všichni dozajista slyšeli. Je to věc, která je v dnešní době skutečně v hojném zastoupení a to není divu, protože se jedná skutečně o takový malý zázrak, díky kterému dostane naše tělo i organismus vše, co potřebuje. Smoothie je v podstatě nápoj, který obsahuje obrovské množství živin z ovoce a zeleniny, kromě toho do něj můžeme přidat například prospěšná chia semínka, ječmen, ovesné vločky a mnoho dalších potravin, které bychom jinak do svého těla dostávali jen těžko. Mixér na smoothie si navíc v letních dnech lehce poradí i s ledem. A to díky extra ostrým čepelím, které jej společně s dalšími potravinami lehce rozdrtí a tak i v parných dnech bude náš nápoj vždy svěží a chutný. Speciální smoothie mixér na ovoce nám bezkonkurenčně nahradí klasický mixér, který bohužel není schopen zpracovat veškeré živiny z ovoce a zeleniny a tak většinu dužiny, která však obsahuje nejvíc zdravých látek, zbytečně vyhazujeme. To už je však minulostí a díky této moderní, revoluční metodě, neochudíme své tělo o žádnou prospěšnou látku.

Smoothie mixér představuje také skvělý dárek pro naše blízké a rodinu. Vždyť právě u těchto lidí si nepřejeme nic lepšího, než aby byli zdraví a šťastní. A pokud k tomu stačí opravdu tak málo jako je nakrájet ovoce, zeleninu, přidat semínka a dát vše mixovat, není nad čím váhat.

 

Mohlo by Vás zajímat

Scroll to Top