Snižte provozní režii kanceláře díky správnému výběru tonerů do tiskáren

Každá kancelář má svoji provozní režii. V současnosti se všechny úřady i soukromé nebo státní firmy snaží tuto režii maximálně snížit. Nikdo nechce utrácet, když nemusí. Proto si své výdaje pečlivě hlídá a snaží se je maximálně omezovat. Kde všude jsou v kancelářích slabá místa, kde nám zbytečně utíkají peníze?

ŠETŘETE ČAS A NAKUPUJTE U ODBORNÍKŮ

Jedním z úzkých míst, kde mohou výdaje nekontrolovatelně růst, jsou tiskárny a jejich provoz. Samotná investice do laserové tiskárny je vysoká, ovšem to samozřejmě není všechno. Průběžný tisk spotřebovává toner, takže je nutné častěji pořizovat náplně do tiskáren. Proč si pečlivě vybírat partnera pro jejich nákup a hledat ho na internetu?

  • Ušetříte čas i peníze. Nakupujete přímo z domova za vynikající ceny.
  • Získáte garanci kvality díky doporučení ostatních zákazníků.
  • Doprava je zdarma.
  • Nakupujete u odborníků.
  • K dispozici je zákaznický servis.

KOMPATIBILNÍ NÁPLNĚ JSOU LEVNĚJŠÍ

Vyberte si například toner Q2612A, který je kompatibilní s tiskárnou HP. Nákup kompatibilních tonerů vám uspoří nemalé finanční prostředky. Tyto tonery jsou levnější než originální, ale přitom jejich výrobce ručí za kvalitu a naprostou shodu s originálem. Výhodou je i skutečnost, že při nákupu více kusů můžete využít nižší ceny. Mají dlouhou životnost, například při 5% pokrytí dokážou vytisknout až 2000 stran. Na tonery také existuje doživotní záruka.

UŠETŘETE MINIMALIZACÍ PROSTOJŮ

Pokud si zvolíte například toner CE285A, jde o sázku na jistotu. Originální kazeta HP vám zaručí dokonalou kvalitu tisku, ostrý text i černobílý obraz a spolehlivost. Díky tomu nedojde k žádným prostojům způsobeným poruchami tiskárny kvůli nekvalitnímu toneru. To vám v konečném důsledku ušetří nejenom čas, ale samozřejmě i peníze.

Mohlo by Vás zajímat

Scroll to Top