Tapety dokonale rozšíří design Vašeho domova

Domov by pro nás měl představovat oázu klidu, míru a pokoje. Mělo by se jednat o místo, kam se vracíme načerpat energii a pohodu, ale také místo, kde se setkáváme se svou rodinou a kamarády a kde se zkrátka cítíme dobře a rádi se sem vracíme. Proto je velmi důležité zařídit si naše bydlení tak, aby nám vyhovovalo po všech stránkách.

{openxad 1}

Když pomineme architektonické vlastnosti našeho bytu či domku, které jsou samozřejmě jeho základem, tak se zaměříme především na dolaďování interiéru bydlení.

Ač nám to možná v první chvíli nepřipadá, tak například stěny pokojů a chodeb jsou pro celkový spád bydlení nesmírně důležité a rozhodně bychom neměli jejich vzhled zanedbávat nebo brát na lehkou váhu. Pokud se Vám nechce experimentovat a malovat stěny na některou ze širokých škál barev, které jsou k dostání na našem trhu, sáhněte po nesmrtelné klasice. Ptáte se o čem je řeč? Na mysli máme tapety.

Právě tapety jsou totiž k dostání v tolika materiálech, tvarech a barevných provedeních, že si v nich vybere skutečně i ten nejnáročnější zákazník. Co se výběru materiálu týká, měli bychom zhodnotit, kam a za jakým účelem budete tapetu používat. Pokud se jedná o ne příliš dlouhé použití, například do dětského pokoje či na výstavu a podobně, je nejlepší volbou použít tapety papírové. Jsou finančně velmi nenáročné, a proto pro Vás nebude za těžko je podle potřeby a aktuálních podmínek postupně měnit. Oproti tomu, pokud hodláte do materiálu tapety zainvestovat a ponechat si ji na svých zdech delší dobu, jsou krásné například tapety sklovláknité. Jedná se o materiál s vysokou odolností a navíc vám tyto tapety zpevní povrch stěny jako takové. Pro milovníky ryze přírodních materiálů je zde tou pravou volbou tapeta přírodní a to z hedvábí, slídy či sisalových vláken. Téměř všechny druhy tapet, jmenujme ještě alespoň vinylové, vliesové či textilní jsou také vybaveny povrchem, který je odolný proti podření a dá se snadno omývat a udržovat v čistotě.

Pokud váháte před koupí tapet či máte jakékoliv pochybnosti a dotazy neváhejte navštívit některý ze showroomů předního propagátora tapet Diamond design. Najdete zde mnoho profesionálů, kteří s vámi projdou vše, přes prezentaci tapet, zaměření, instalaci a lepení. Navíc u některých druhů se jedná o výhradního dovozce pro celou ČR.

Mohlo by Vás zajímat

Scroll to Top