Těhotenské oblečení

Těhotenské oblečení

Móda jako taková provází lidstvo od nepaměti, neustále se vyvíjí, obměňuje ale také v mnoha variacích vrací. Dává nám pocit pohodlí, smyslnosti, ale také určitého komfortu, řadí nás do určité společenské kasty, ale především by nás měla bavit, nikoliv nějakým způsobem svazovat či omezovat.

To nám jistě potvrdí každý, koho módní odvětví a aktuální trendy trošku baví či zajímá a dámy přirozeně dvojnásob.

Zajímavý zlom nastává tehdy, když jsme z nějakého důvodu nuceni z naší běžné konfekce udělat krok jiným směrem. Jedním příkladem za všechny nám může být těhotenské oblečení, u kterého kromě jeho vzhledu přemýšlíme především nad jeho funkčností a pohodlností, a to především u nastávajících maminek v pokročilejším stádiu tohoto požehnaného stavu. Ty tam jsou doby, kdy se výběr těhotenské módy zužoval na pár kousků, které nastávající nosily neustále dokola a neměly je v podstatě s čím zkombinovat nebo obměnit. V současné době je na našem trhu skutečně široké zastoupení těhotenského oblečení a to od halenek, košilí, tunik, přes šaty, kalhoty, legíny, sukně či saka a kabáty. Zkrátka je na našem trhu s touto módou zastoupení takové, aby se všechny ženy bez vyjímky cítily v tomto nejkrásnějším období života pohodlně, ale také přitažlivě a po všech stránkách dobře. A to s ohledem na jejich individuální požadavky, potřeby a samozřejmě velikost oblečení. Žádným problémem totiž není ani to, pokud se maminka potřebuje zúčastnit nějaké společenské akce typu plesu, divadla či důležité večeře v krásných šatech nebo se dokonce v tomto období vdát. I na takové momenty, které k životu logicky patří totiž současná těhotenská móda myslí a bere je v potaz při svých návrzích těhotenských kolekcí.

Toto období logicky navazuje a ústí v období mateřské, které je co se týče oblečení neméně důležitou etapou. V těchto odvětvích máme na mysli zejména mateřské prádlo jakými jsou kojící podprsenky, noční košilky a spodní prádlo všeobecně, stejně jako u těhotenství. Mělo by být opět maximálně pohodlné a komfortní jak pro maminku, tak i pro dítko samotné.

Pokud jste tedy měla dosud nějaké pochybnosti či obavy, které by těhotenské oblečení mohlo skrývat, odhoďte je za hlavu. Není přece nic krásnějšího, než spokojená nastávající maminka pyšnící se těhotenským bříškem, ze které vyzařuje spokojenost a pozitivita.

Mohlo by Vás zajímat

Scroll to Top