Textilní nákupní tašky s vaší fotkou nebo třeba s nápisem

Nelíbí se vám igelitové a mikrotenové tašky, ve kterých nosíte nákupy z potravin a drogérií? Textilní nákupní tašky, moderní ekologický pomocník každé hospodyňky, jsou novinkou v portfoliu fotoslužby HappyFoto.

Stačí jen trocha kreativity, pár minut práce s počítačem a můžete chodit na nákupy s taškou ve vlastním designu! A protože budete chodit na nákupy pokaždé s tou samou taškou, nebudete zbytečně zatěžovat přírodní prostředí vyhazováním těch jednorázových. Šetřete naši přírodu!

Textilní tašku můžete samozřejmě využít nejen na denní nákupy, ale třeba i na cvičební úbor nebo jako další tašku ke kabelce, ve které si nosíte knihu nebo další užitečné pomocníky. Když tašku zrovna v tu chvíli nepotřebujete, jednoduše ji složíte do kabelky a pohotově ji vytáhnete, až do ní budete mít co dát

Nákupní tašku s vlastní fotografií, obrázkem či nápisem si vyrobíte jednoduše dle návodu na stránkách www.happyfoto.cz. Jde to i online, takže si nemusíte do počítače stahovat žádný program. Na výběr jsou dva rozměry: 29,5 x 36 cm za 169 Kč a 46 x 42 cm za 199 Kč. Až tašku zašpiníte, můžete ji strčit do pračky a o svůj obrázek se při praní nemusíte bát – díky kvalitnímu sublimačnímu potisku vydrží opravdu hodně.

Říkáte si, že při tisku fotografie na tašku možná dochází k znečištění životního prostředí? Tak to se pletete. HappyFoto je v tomto ohledu vždy několik kroků napřed před konkurencí. Ekologicky příznivé zpracování fotografií je jednou ze základních filozofií společnosti. Laboratoř HappyFoto je vybavena jedinečnou čističkou, díky které všechny chemikálie neustále kolují v uzavřeném okruhu. Ptáte se, jak je to možné? Použité chemikálie z vyvolávacích automatů se vracejí do nádrží, kde se po částech čistí a upravují pro další použití (recyklují se). Několikrát denně se provádějí chemické analýzy fotografických lázní. Čistota na všech pracovištích je přísně kontrolována a bezporuchovost strojů a zařízení umožňuje, aby celý systém spolehlivě fungoval. Ani litr chemikálií nekončí u HappyFoto v kanále!

Více informací a ceník najdete na www.happyfoto.cz

Mohlo by Vás zajímat

Scroll to Top