Tipy na moderní bydlení v Praze

Výběr nového bydlení je významný životní krok. Vždyť jde o místo, kde strávíte minimálně několik let a dost možná i zbytek života. Proto byste hledání vhodného bytu neměla uspěchat a zároveň se snažte nešetřit na nesprávných místech. Na druhou stranu je jasné, že si každý nemůže dovolit příbytek za desítky milionů. Nabízí se proto otázka, zda je v Praze vůbec možné sehnat kvalitní bydlení za dobrou cenu. Odpověď vás příjemně překvapí!

 

Když byt, tak od někoho s dobrým jménem

Chcete-li si ušetřit spoustu nepříjemných starostí, zaměřte se na byty na prodej v Praze od renomovaného developera. Jedině ten vám nabídne férový přístup a bydlení v atraktivní lokalitě s dobrou občanskou vybaveností a dopravní dostupností.

 

Skvělým příkladem je společnost FINEP, která na českém trhu působí přes 20 let a realizovala nespočet úspěšných projektů, o jejichž kvalitách hovoří četná ocenění. Co najdete v aktuální nabídce?

Bydlete v bezprostřední blízkosti přírody

Zajímají vás byty v Praze 9? Pak se vám bude zamlouvat developerský projekt Prosek Park. Prosek již několik let patří k nejoblíbenějším lokalitám, a to nejen díky více než 8 000 m2 zelených ploch, ale také přítomnosti dětských hřišť, houpaček, prolézaček a dalších atrakcí pro děti i dospělé.

 

 

Bytové jednotky v nadstandardní kvalitě vás přesvědčí kombinací inteligentně řešeného prostoru, dostatku přirozeného světla a moderních materiálů.

 

Za pozornost však stojí i novostavby v Praze 10. Developerský projekt Malý Háj ve Štěrboholech je také jako stvořený pro rodiny s dětmi a milovníky přírody. Rezidenční čtvrť je velmi klidná a bezesporu patří k tomu nejlepšímu, co je nyní v hlavním městě k mání.

 

 

V aktuální nabídce developera FINEP najdete i mnohé další projekty. Prohlédnout si je můžete na www.finep.cz a nejlépe uděláte, když si rezervujete prohlídku a na bydlení se podíváte osobně.

Mohlo by Vás zajímat

Scroll to Top