Trápí vás padání vlasů? Pomoc je přímo na dosah

Padání vlasů je noční můra žen i mužů, i když u žen je tento problém o dost palčivější. Krásný, bohatý účes je korunou vzhledu každé ženy a pocit, že vlasy ubývají, na klidu rozhodně nepřidá. Co je ještě v normě a co už je příliš? Není třeba se hned znepokojovat, po umytí může vypadnout až 300 vlasů, je to velmi individuální. Obecně platí, pokud zaznamenáte vyšší množství vypadaných vlasů, než je u vás obvyklé, měli byste zpozornět.

Příčin vypadávání vlasů může být celá řada, od hormonálních důvodů, přes nedostatek určitých vitamínů, na vlasy má jistě vliv i špatná výživa či účinek různých léků. Dalším důvodem může být též používání nevhodné vlasové kosmetiky, což se projeví právě zhoršením kvality vlasů.

Na trhu existuje celá řada přípravků proti padání vlasů, který ale zvolit?

V kosmetice, ať už klasické tělové, tak i vlasové, se stále častěji upřednostňují přírodní produkty. Mezi osvědčenou přírodní vlasovou kosmetiku se zařadila kosmetika Thermal Sens, která u svých produktů spojila léčivou sílu termálních pramenů s vysokým obsahem minerálních a přírodních látek a vitamínů. Mimo jiné, těší se velké oblibě u řady celebrit u nás i ve světě.

Řešíte-li tedy problém s ubýváním vlasové kštice, vsaďte na Thermal Sens. Jedním z účinných produktů je vlasová kúra Thermal Sens, která podporuje růst vlasů a zastavuje jejich zvýšené vypadávání. Obsahuje vlasový krém a multivitamínový šampon, čímž zajišťuje kompletní výživu vlasu, stimuluje je k jejich růstu a zároveň přispívá k uzdravení silně poškozených vlasů.

Mohlo by Vás zajímat

Scroll to Top