Ubytování směrem k vinnému sklípku

Vinný sklípek

Nedávno jsme s našimi přáteli přemýšleli, kam by jsme tak mohli vyrazit na pár dní na výlet. Návrhů jsme měli hodně od relaxačních pobytů až po vysokohorské túry.

Nakonec jsme zvolili kompromis a rozhodli se jet na Jižní Moravu k blízkosti vinných sklípků. Zaujala nás kombinovatelnost lehčí turistiky, odpočinku a především, co si budeme povídat, nás zaujaly prohlídky vinných sklípků, spojené s koštováním různých druhů vín.

Jediným problémem, který jsme řešili, bylo sehnat kvalitní a dostupné ubytování. Hledali jsme něco, abychom to neměli moc daleko od vinařských oblastí, ale také abychom nebyli úplně odstřiženi od civilizace a města. Nakonec nás zaujala nabídka hotelu Brno a ubytování Mikulov.

Velkou výhodou těchto ubytování je fakt, že pokud jsme měli chuť jít na výlet, nebylo to nikam moc daleko. Pokud jsme chtěli zůstat ve městě a užívat si městského života, nebyl to opět žádný problém. Všechny možnosti byly dostupné.Takže jsme mohli zkombinovat mnoho možností a aktivit, které nás všechny v tomto prostředí lákají.

Pokud i vy zvažujete nějáký podobný pobyt jistě si jej užijete podle svých představ. Je totiž vhodný jak pro rodiny s dětmi, mladé páry, tak i pro starší generace.

Rozhodnete-li se ubytovat v moravské metropoli a navštívíte hotel Brno, jistě vás zaujme historické město, spousta památek a v neposlední řadě také mnoho nákupních center.

Naopak pokud zvolíte ubytování Mikulov, budete blíže k vinařským oblastem a vinným sklípkům. Záleží jen na Vás, co je Vám bližší a příjemnější a především, kde si lépe odpočnete a načerpáte síly.

 

Mohlo by Vás zajímat

Scroll to Top