Unikátní pleťová maska Skindulgence od NHT Global

Společnost NHT Global, působící na celosvětovém trhu již více než sedmnáct let, konečně vstoupila i na český trh a uvedla zde exkluzivně jako úplnou novinku unikátní pleťovou masku proti vráskám Skindulgence 30-minute facelift.

Tato výjimečná a komplexní třífázová péče o pleť je určena pro ženy, které touží po mladistvějším vzhledu, projasněné a vyhlazené pleti a jemné, prozářené pokožce obličeje. Tato péče umožňuje facelifting obličeje bez použití jediné jehly, bezbolestně a bez následných jizev a to za pouhých 30 minut v pohodlí Vašeho domova. Jedná se tedy o časově nenáročnou péči, protože krátkou chvilku pro sebe si jistě najde každá z nás. Tato maska byla původně navržena plastickými chirurgy jako pooperační kůra, záhy se však zjistilo, že její účinnost je tak vysoká, že začala být nabízena jako alternativa k chirurgickému zákroku pro ženy, které preferují neinvazivní metodu faceliftingu.

Jak již bylo řečeno, celá procedura Skindulgence trvá pouhých 30 minut a její efekt je skutečně fenomenální, o čemž se ostatně můžete přesvědčit ihned samy. Výsledky jsou totiž vidět okamžitě a při pravidelném používání je její efekt samozřejmě ještě větší. Prvním krokem této třífázové péče je aplikace čistícího krému (cleanseru), který pokožku jemně a šetrně vyčistí a nachystá ji pro nanesení masky. Ta potom po nanesení ztuhne, což lze vnímat i jako cvičení protilehlých obličejových svalů. Jedná se tedy vlastně zároveň o jakýsi trénink pro Váš obličej, během kterého maska zpevní a současně tonizuje pleť, při čemž podporuje přirozené schopnosti Vašich obličejových svalů. Třetím a posledním krokem je nanesení odlehčujícího zvlhčovače (moisturizeru), který mimo jiné obsahuje rozpustný kolagen, výtažky z Aloe Vera, Jojoby a hyaluronát sodný, uzamykající vlhkost uvnitř Vaší pokožky. Všechny tyto složky zajistí Vašemu obličeji a Vaší pleti zvlhčení, a pružný, hedvábný vzhled.

Jestliže tedy hledáte ucelenou a skutečně účinnou péči na míru Vaší pleti, dovolujeme si říct, že jste našly to pravé. Unikátní a komplexní péče Skindulgence svým efektem totiž nadchne všechny, kteří touží po okamžitém a stálém efektu vyhlazených obličejových vlásenek a vrásek, lepším svalovém tonusu obličeje a to vše navíc bez působení parabenů a jiných nežádoucích látek. Maska byla dokonce schválena lékaři i pro mimořádně citlivou pleť.

Maska vydrží při nanášení dvakrát až třikrát týdně cca na tři měsíce používání.

Pokud chcete masku objednat a vyzkoušet, můžete ji zakoupit na oficiálních stránkách společnosti NHT Global v České republice. Společnost NHT Global navíc garantuje 100% záruku na vrácení peněz v případě nespokojenosti, takže tuto unikátní masku můžete nyní vyzkoušet úplně bez rizika.

Video:

 

Mohlo by Vás zajímat

Scroll to Top