Vánoce za dveřmi

To, že jsou vánoční svátky za dveřmi, není nutno jistě nikomu dlouho připomínat. Ve městě hrají koledy, všude je cítit vůně punče a vanilky a tak jediné, co by nás mohlo stresovat je to, co koupit letos pod stromeček našim nejbližším. Pokud navíc máte to štěstí, že patříte do mnohočetné rodiny, čekají vás nákupy vánočních pokladů ještě dvojnásob.

Co se však na začátku nákupních maratonů může jevit jako nevyřešitelný problém, bývá většinou ve výsledku velmi příjemná záležitost. Zvlášť vezmeme li v potaz, jakou radost našim blízkým uděláme. A pokud nás v myšlence, co koupit navíc někdo inspiruje, máme vyhráno.

My jsme se tentokrát nechali inspirovat světem pivních klenotů. Ten kdo si myslí, že se zde nachází pouze tzv. europiva, která koupíme v každém supermarketu, je na omylu. Ve většině pivoték totiž naleznete přehled především menších pivovarů a také přímo minipivovarů či domovarníků, kteří nabízejí na trh svá piva, která nejsou v běžné obchodní síti k mání, a tudíž jsou daleko cennější, ale také chutnější. Pokud máte doma znalce tohoto zlatavého moku, tatínka, dědečka nebo bratra, určitě nepohrdne tím, aby si doma pivo natočil sám. K tomu nám skvěle poslouží přenosné výčepní zařízení nebo pártypípy. Jedná se o stáčecí zařízení pro domácí použití, jejich obsluha je velmi snadná a uvítá ji každý milovník piva.

Pro dámskou část naší rodiny potom můžeme pořídit nejrůznější pivní kosmetiku, která obsahuje blahodárné živiny a výtažky z piva. Jmenujme za všechny alespoň vitamín B a spotové prvky. Z kosmetiky zde potom pořídíme šampony, mýdla, koupelové lázně nebo peelingy a pleťové masky.

Na své si v pivotéce přijdou i sběratelé pivního skla, tácků či nejrůznějších reklamních předmětů a textilu.

Pokud tedy váháte, co pod váš stromeček ještě pořídit, zkuste vybrat některý z těchto skvostů a uvidíte, že budete nadšeni vy i vaše okolí.

Veselé Vánoce

Mohlo by Vás zajímat

Scroll to Top