VEZU V AUTĚ … SAMOLEPKY NA AUTO TO ŘEKNOU ZA VÁS

Toho, že žijeme v době, kdy máme spoustu povinností, málo času a neustále někam pospícháme, jsme si všichni plně vědomi. Chybějící čas se pak snažíme dohonit různě. Jedním z pomocníků, díky kterému zvládneme stihnout kolotoč všedních povinností, je nepochybně osobní automobil.

Cesta z práce, do práce, obchodní schůzky, zavezení dětí do kroužků, obstarání nákupů i podvečerní hodina našeho oblíbeného sportu – to vše se nám díky autu podaří za celý den zvládnout. To už stojí za to, abychom svému vozu věnovali dostatek péče. Nejen jeho technickému stavu, ale třeba i formou malého vzhledového vylepšení. Například pomocí samolepky na auto. Velký výběr jich najdete na webu www.vezuvaute.cz.

Chcete-li ozvláštnit své auto, zakrýt nějaký ten malý škrábanec či jiný nedostatek nebo jen upoutat pozornost svého okolí, zvolte jednu z mnoha variant samolepek na auto nabízenou na e-shopu vezuvaute.cz. Pánům přenechejme jejich rychlé pruhy, plameny či draky, pro ženy by to chtělo něco něžnějšího. Co třeba nálepky s motivy květin? Zvolit můžete jednu větší květinu, či shluk malých květin a nechat si ji vyrobit ve svém oblíbeném odstínu – dokonce i ve fialovém nebo růžovém. Aby samolepka opravdu vynikla, je dobré zvolit takovou barvu, která bude kontrastní k barvě auta. Samolepky jsou vyrobeny ve vysoké kvalitě a jsou odolné jak vůči vysokým teplotám, tak i větru a mrazu.

Máte zálibu či koníčka, který je nedílnou součástí vašeho životního stylu a chcete se tím ostatním pochlubit? Udělejte to! Vodní sporty, lyžování, rybaření či golf – na své auto si můžete nalepit samolepku s motivem kteréhokoliv z těchto sportů. A že není vaším koníčkem nic menšího než opravdoví koně a jezdectví? Nevadí, na webu vezuvaute.cz najdete i samolepky s obrázky koní a tématem jezdeckého sportu. Samolepky mají v exteriéru životnost až 3 roky, dají se však použít i v interiéru, kde je jejich životnost prakticky neomezená. Nalepit je tedy můžete nejen na automobil, ale na jakýkoliv hladký povrch.

Ať už jste novopočenými rodiči či máte děti školou povinné, jistě dbáte při jízdě v autě větší opatrnosti. A možná byste ostatním řidičům rádi dali najevo, proč tak činíte. Jednou z možností je nalepit na své auto samolepku, která na to, že v autě nejedete sami, ale spolu s dětmi, ostatní řidiče upozorní. Velký výběr těchto nálepek najdete na již zmíněném webu vezuvaute.cz. Vybrat si můžete z dostatečného množství motivů i barev. V nabídce jsou samostatné postavičky holčiček či chlapečků, sourozenecké nálepky a nechybí ani samolepky dvojčat. Každou nálepku můžete doplnit jménem dítěte nebo libovolným textem až o 30-ti znacích a zvolit si jednu z 24 nabízených barev. Vzhled výsledné samolepky je tedy jen na vás, můžete ji doladit do nejmenších detailů tak, aby vkusně doplnila exteriér vašeho auta.

Pokud by se Vám tyto nálepky nelíbily anebo chcete něco víc, než jen “obyčejnou nálepku” s postavičkou dítěte, koukněte do kategorie 3D samolepek Dítě v autě na tomtéž webu. Samolepky mají na svém povrchu průhlednou a pružnou vrstvu, která je s podkladem pevně spojena. Tato vrstva je plně transparentní, bez zabarvení a po okraji zaoblená. Povrch odolává vlivům vnějšího prostředí, nesmí se však extrémně mechanicky namáhat, ohýbat či lámat. Díky svému barevnému provedení bude samolepka zřetelně viditelná už z dálky a upoutá tak pozornost ostatních řidičů.

Více informací na www.vezuvaute.cz

Mohlo by Vás zajímat

Scroll to Top