Vodní relax u vás doma

Asi každý z nás občas zažije ten pocit, kdy potřebujete akutně uvolnit tělo i mysl. Snad každého z nás napadá nějaké místo v okolí domova, vhodné k relaxaci. Pokud potřebujete po práci zkrátka a dobře vypnout, nechce se Vám už tahat na nějaké místo k relaxu a pak ještě domů do postele. Proto je ideální mít možnost relaxovat přímo v pohodlí našeho domova. Navíc se nám tato investice projeví časem i v úsporách.

Praktickým řešením pro možnost domácí relaxace zejména do bytů o menší rozloze může být sprchový kout. Dají se sehnat v několika různých tvarech. Každý by si měl vybrat na míru dle svých možností. Někdy se rozhodujeme dle finančního rozpočtu a někdy zase podle designu, který by se nám mohl hodit ke zbytku koupelny. Sprchový kout se dá pořídit za nízké ceny. Najdou se však i varianty, které uspokojí potřeby těch nejnáročnějších uživatelů. Prodražit se Vám kout může například použitím materiálu či volbou extravagantního modelu.

Pokud jste přece jen náročnější a nestačí vám pouze nahřívání v příjemně teplé vodě, můžete se zamyslet nad další variantou a tou jsou masážní boxy. Tyto bohy jsou vybaveny masážními tryskami a někdy i dalšími funkcemi. Opět se dají zakoupit v několika různých variantách. Na kvalitní značkové sprchové masážní boxy seženete celou řadu náhradních dílů. Což se ve výsledku projeví v podobě úspor do budoucna.

Máte-li doma vanu a nechce se Vám řešit rekonstrukce na sprchový kout, je pro Vás ideální řešené koupení vanové zástěny. Taková varianta má celou řadu výhod. Může Vás to vyjít levněji po finanční stránce, ale samozřejmě nemusí. Některé luxusní zástěny přesahují částku 20 tisíc korun. Mohla by Vám vyhovovat možnost kompromisu vany a sprchového koutu. Někdy máme potřebu jen tak relaxovat v horké vaně a zároveň na to většinou není čas a proto volíme rychlo verzi prostřednictvím sprchy.

Mohlo by Vás zajímat

Scroll to Top