Vše podstatné, co byste měla vědět o micelární vodě

Hledáte způsob, jak šetrné odstranit všechny stopy líčení, aniž by vaše pokožka trpěla? Začněte používat micelární vodu a odličování již nebude vaší noční můrou. Pokud jste o micelární vodě slyšela jen tak říkajíc “z rychlíku”, pak jsou následující řádky určeny právě pro vás. Prozradíme vám, jak přípravek funguje.

Ačkoliv se o micelární vodě momentálně hovoří stále častěji, rozhodně nejde o žádnou horkou novinku. Odborníci z Laboratoire Bioderma ji vyvinuli již v roce 1991 a v podstatě okamžitě způsobila revoluci v odličování a pravidelné péči o pleť. Produkt kosmetického giganta je natolik účinný a populární, že se momentálně každé tři sekundy prodá jedno balení micelární vody Créaline H20.

 

 

Micelární voda kombinuje vlastnosti odličovacího mléka. Funguje na principu mikroskopických molekul (micel) a díky unikátnímu složení má mezi pleťovou kosmetikou výsadní postavení.

Na co přesně se micelární voda používá?

Micelární voda byla navržena s ohledem na snadnou každodenní hygienu. Pomáhá při odstraňování všech stop líčení, poradí si s nečistotami i s kožním mazem. To vše velmi šetrně, aniž by došlo k nežádoucímu podráždění pokožky. Spokojené mohou být především ženy s intolerantní a reaktivní pletí, které nemohou používat ani obyčejný vatový tampon.

Jak fungují micely?

Micela označuje komplexní strukturu jemných neiontových mycích látek. Její součástí jsou dva póly – hydrofilní (rozpustný ve vodě) a lipofilní (zachycuje tuky). A je to právě dvojí afinita, která způsobuje přitahování nečistot a jejich zachytávání na vatové tampóny. Micely účinně eliminují veškeré vnější nečistoty.

 

Proč jsou micelární vody značky Bioderma doporučované odborníky?

Micelární vody vyvinuté specialisty z Laboratoire BIODERMA si oblíbili profesionálové v oblasti líčení a velmi často je doporučují kožní lékaři. Důvodem je obsah speciálních ester mastných kyselin, esterů glycerolů a biomimetické účinné látky, která se svým složením podobá vodě.

 

Obsah výše uvedených látek zaručuje micelárním vodám značky BIODERMA nadprůměrné čistící účinky a vysokou toleranci.

 

Co v micelárních vodách naopak nenajdete, jsou alkohol a parabeny. Hypoalergenní přípravky nenarušují hydrolipidický film pokožky a jsou s ní v perfektní harmonii. Samozřejmě nehrozí ani dehydrovaná pokožka.

 

V čem se micelární vody liší od normální vody?

Micelární voda na rozdíl od vody kohoutkové neobsahuje chlor a vápník, které mohou způsobit podráždění pokožky. Oproti termální vodě, jejíž složení závisí na různých aspektech, má čistící schopnost.

 

Ještě než se micelární vodu rozhodnete vyzkoušet, vyberte si vhodnou variantu na www.bioderma-cz.com.

Mohlo by Vás zajímat

Scroll to Top