Vydařená svatba – kvalitní hotel

Začíná nám období krásného počasí a příjemnějších teplot. Většina z nás kdo patří mezi ty šťastné a plánuje na letošní rok svatbu, by si měli rozmyslet několik základních bodů ze svatebního dne. Patří mezi ně zejména místo konání obřadu a hostiny. Dále šaty, květiny, kapelu a v neposlední řadě fotograf a kameraman, který nám zajistí, že se na svatbu budeme moct podívat kdykoliv znovu.

Protože spousta věcí nám v tom shonu může uniknout. Můžete být příjemně překvapeni, co všechno uvidíte nakonec na fotkách. Pro nevěsty je příjemné i decentní retušování její osoby na výsledných fotografiích.

V dnešní době je široký výběr různých hotelů po celé republice. Bohužel většina z nás hotel vybírá podle ceny a už se nedívá na zbylé kritéria, které mohou být často mnohem důležitější. Je dobré si zjistit terén. Zajít si například na veletrh, kdy během jednoho odpoledne s bohatým programem vám bude představen nejen areál GALATEA, ale i spolehliví partneři. Zkušenosti a individuální přístup tohoto hotelu jsou ke každému páru zárukou vaší spokojenosti. Navštivte tento areál a načerpejte inspiraci pro váš svatební den. Svatební den GALATEA slouží k prezentaci areálu GALATEA jako ideálního místa pro Vaši svatbu. Cílovými návštěvníky jsou budoucí novomanželé, kteří hledají místo pro vlastní svatební den.

Na místě se můžete setkat se všemi užitečnými aspekty. Základ je určitě vizážistka, kadeřnice, nehtařka. Tak, abyste se cítila jako princezna ve svůj den „D“. Dále se můžete poohlídnout po party servisu, který zajistí neobyčejnou hostinu na profesionální úrovni. Výrobu květin jako výzdobu na sváteční tabuli či svatební kytici bychom také raději měli nechat v profesionálních rukách. Kdo by chtěl se může inspirovat také hezkým spodním prádlem a nebo luxusními auty k zapůjčení.

V neposlední řadě se seznámíte s prověřenou svatební fotografkou. Pro moderní fotky jako např. zvěčnění svatebních prstýnků, svatební květiny a také nejdůležitějších momentů z celého dne, je potřeba zvolit opravdu dobrého fotografa. Jestliže již plánujete svatební den a potřebujete vpasovat minimální čas jednu hodinu do celého svatebního dne, je dobré to směřovat na později odpoledne, kdy už není tak ostré slunce. V podstatě čím níže je slunce, tím můžou mít fotky lepší atmosféru. Pokud jste stydliví, netrénujte žádný umělý úsměv. Většinou nevěsty samy září štěstím na dálku a úsměv netřeba trénovat.

 

Mohlo by Vás zajímat

Scroll to Top