Výprodej lyžařských potřeb je v plném proudu

Zimní sezóna bude pomaličku v koncích a pro lyžaře začíná zajímavé období, kdy se můžou zásobit lyžemi a jiným příslušenstvím za ohromné ceny. Sice už si nakoupeného zboží neužijete natolik tuhle sezónu, ale na další sezóny toho využijete více než dost. Proto teď je ten správný čas, kdy nakoupit ve výprodeji běžky a lyže. Tyto sezónní akce se týkají většinou lyžařských běžek, lyží, lyžařských bot apod.

Zaujala nás akce na dámské lyže Atomic 2014. Slevy jsou až 31% dolů z původní ceny. Tato řada myslela na všechny lyžařky, proto má lyže vhodné pro všechny typy lyžařek od úplných začátečníku až po sportovní lyžařky. Pro začátečnice výrobce Atomic doporučuje typ lyží Cloud Six. Výhodou je hlavně kombinace různých technologií, umožňuje snadnou ovladatelnost lyží, zejména lehká Cap Fiber konstrukce umožňuje poměrně snadnou jízdu.

Dále pro mírně pokročilé lyžařky výrobce Atomic doporučuje typ Cloud seven. Jsou vhodné pro jízdu na upravené sjezdovce. Pokud lyžovat umíte a chcete vydržet na svahu delší dobu jsou pro Vás vhodné lyže typu Cloud eight. Heel ušetří Vaši energii a to tak: zvýšením oblasti paty je lyžařka v přirozenějším lyžařském postoji, díky kterému lze snadněji a přesněji ovládat lyže. Dále jsou velmi zajímavé lyže Cloud 73 i Cloud 75. Lyže jsou vhodné pro dobré lyžařky, které se nebojí na svahu pořádně odvázat a chtějí přitom být jištěni spolehlivými lyžemi.

Mohlo by Vás zajímat

Scroll to Top