Zůstaňte doma a vyrobte si z fotek fotoknihu – skvělý dárek k Vánocům

Máte ve svém chytrém telefonu či v počítači spoustu pěkných fotek a k jejich prohlížení se dostanete jen málokdy? Taková škoda! Udělejte z nich fotoknihu v HappyFotu – je jednoduché jako facka a budete mít prima dárek k Vánocům!

 

Výrobu fotoknih zvládne fakt každý. Budete potřebovat jen fotky, internet a alespoň trošku tvořivou náladu. Nikam nebudete muset chodit, všechno zvládnete z domova. Ať už budete fotoknížku vyrábět z mobilu či z počítače, dokud ji nedokončíte, bude se vám zdarma ukládat do cloudu. Takže nemusíte sedět u počítače několik hodin v kuse, abyste ji zvládli na jeden zátah dodělat…

Kromě fotek, popisků nebo celých textů můžete do fotoknihy vkládat různé okrasné prvky, rámečky, pozadí a kliparty. Až vám pošťák hotovou knihu přinese, bude zírat, jak profesionálně vypadá. Jako byste si ji objednali v knihkupectví. Nezapomeňte pak aplikaci ohodnotit.

2

Jako novinku nyní HappyFoto představilo fotoknihu deLUXE s pevnými deskami na sametově matném papíru prémium mat. Podívejte se na www.happyfoto.cz, v jakých formátech je nabízí.

 

Mohlo by Vás zajímat

Scroll to Top